Про складну ситуацію з водоканалами в Україні, та зокрема в Умані, розповів нардеп Сергій Нагорняк.
Він зазначив, що через низькі тарифи водоканали не можуть сплачувати рахунки, зокрема за світло. Тому у будь-яку мить за борги їм можуть відключити світло. Як результат — місто опиниться без води.
В Умані ситуація критична, зазначив депутат. Тому або в країні підвищать тарифи на ХВП та водоведення, або доведеться оголошувати водоканали банкрутами, що в перспективі теж призведе до закономірного результату. А саме мешканці Умані та інших міст будуть без води.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




