До травневих свят Укрзалізниця запускає додатковий швидкий поїзд №220/219 сполученням Київ — Дніпро — Київ. Потяг курсуватиме лише 9 та 11 травня та передбачає зупинку у Смілі — на станції імені Тараса Шевченка.
Про це інформує Укрзалізниця, пише Умань24.
Згідно з оновленим графіком, поїзд вирушатиме з Києва о 13:44 і прибуватиме до Дніпра о 21:00. У зворотному напрямку з Дніпра він відправлятиметься 9 травня о 08:10, а 11 травня — о 08:15, прибуття до столиці заплановане на 16:17.
Запровадження додаткового рейсу покликане полегшити подорожі українцям у святкові дні та забезпечити зручнішу логістику між регіонами.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




