“Укрзалізниця” вперше з 20 січня запустить швидкісний потяг зі столиці до Черкас

З 20 січня зі столиці до Черкас вперше за історію незалежної України вирушить швидкісний потяг Інтерсіті+ №730/729 Київ — Черкаси.

Про це повідомила Укрзалізниця, передає Умань24.

Щодня, окрім вівторка потяг вирушатиме зі столиці о 17:50 і прибуватиме в Черкаси 21:06.

Рекомендуємо

Назад з Черкаси Інтерсіті вирушатиме на наступний день, окрім середи о 6:33 та приїздить в Київ о 09:39.

Квитки на продаж вже доступні через каси чи сайт перевізника.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів