“Укренерго” повідомила про необхідність збільшити кількість відключень світла у Києві та 11 областях через вихід з ладу обладнання на двох енергетичних об’єктах.
Про це йдеться в повідомленні “Укренерго”, пише Умань24.
“У зв’язку з виходом з ладу обладнання на двох енергооб’єктах з 08:00 до 22:00 запроваджено чотири черги відключень у Києві, Київській, Черкаській, Чернігівській, Житомирській, Харківській, Полтавській, Сумській, Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській та Кіровоградській областях”, – зазначається у повідомленні.
В інших областях обмеження залишаються згідно з раніше оголошеним розкладом: з 16:00 до 22:00 – чотири черги, в інші години – три черги.
В “Укренерго” також зазначили, що збільшення кількості черг відключень означає розповсюдження обмежень на більшу кількість споживачів.
Системний оператор наголосив, що графіки відключень світла є наслідком восьми масованих обстрілів української енергосистеми, що призвели до втрати понад 9 ГВт потужностей.
Раніше повідомлялося, що літня спека спричинила збільшення навантаження на енергосистему через зростання споживання електроенергії, і хоча Енергоатом достроково ввімкнув блок на 1000 МВт 17 липня, українці полегшення не відчули.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




