Українська документалка здобула “Оскар”.
Про це інформує ТСН, пише Умань24.
Український документальний фільм “20 днів у Маріуполі” отримав Оскар у категорії “Кращий повнометражний документальний фільм”.
Це вперше за всю історію незалежної України вдалося вибороти таку нагороду.
Режисер Мстислав Чернов відобразив початок війни та знищення українського Маріуполя. У фільм увійшли кадри бомбардування пологового будинку в Маріуполі та інші злочини рашистів.
Стрічка “20 днів у Маріуполі” також отримала премії BAFTA Film Awards, Sundance, Cinema for Peace 2023, виграв премію Гільдії режисерів Америки та інших. У січні 2024 року документалка з’являлася у 40 категоріях у різних преміях й виборола 20 нагород.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




