Україні вдалося повернути додому з полону 207 бійців.
Про це повідомив Володимир Зеленський, пише Умань24.
З полону звільнено:
- 95 бійців ЗСУ,
- 56 бійців з нацгвардії,
- 26 прикордонників,
- 29 бійців ТРО,
- 1 поліціянта.
Рекомендуємо
Наразі відомо, що 36 зі звільнених мають поранення або серйозні хвороби.
Задля цього обміну добре попрацювали Буданов, Єрмак, Усов, Малюк, Клименко, повідомив Президент.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




