Україні вдалося повернути на рідну землю тіла 250 загиблих захисників завдяки репатріаційним заходам.
Про це повідомляє пресслужба Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, пише Умань24.
Загиблі були репатрійовані з різних регіонів, включаючи Луганський, Бахмутський, Мар’їнський, Авдіївський, Херсонський, Запорізький напрямки, а також Маріуполь, Горлівку та морги на території РФ.
Процес повернення тіл був організований за участі Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Мінреінтеграції, Уповноваженого зі зниклих безвісти, Об’єднаного центру при СБУ, ЦВС ЗСУ, інших силових структур, відомств та міжнародних організацій.
Передача тіл відбувалася відповідно до норм Женевських конвенцій. Репатрійовані тіла та останки будуть доставлені до державних установ, де правоохоронці та судово-медичні експерти встановлять їхні особи.
Після ідентифікації тіла загиблих оборонців будуть передані рідним для гідного поховання.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




