Сьогодні, 4 липня, відбувся новий обмін полоненими між Україною та Російською Федерацією. Додому повернулися українські воїни, які тривалий час утримувалися в полоні — багато з них перебували в російському ув’язненні ще з 2022 року.
Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський, пише Умань24.
«Наші герої знову вдома. Більшість із них потрапили в полон ще на початку повномасштабного вторгнення. Серед звільнених — захисники, які виконували бойові завдання в різних точках фронту: від Донеччини до Херсонщини. Це військовослужбовці Збройних Сил України, бійці Нацгвардії, прикордонники, представники транспортної служби, а також цивільні громадяни», — зазначив президент у зверненні.
Це вже не перший обмін, який демонструє непохитну рішучість України повертати своїх людей додому — попри всі труднощі та небезпеки.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




