В Умані завершилася благодійна акція “Великодній кошик захисникам” в якому брали участь учні Уманського ліцею №1. Вони організували благодійний ярмарок та збір донатів.
Про це інформує Уманська міськрада, пише Умань24.
Учні за допомогою вчителів та батьків змогли зібрати для ЗСУ 34 700 грн.
Рекомендуємо
Їх передали волонтерці та викладачу ліцею Краковській Анні Іванівні. Ці гроші використають для придбання дрона-бомбера та терміналу Starlink, щоб бійці мали змогу вийти на зв’язок за будь-яких умов.
Також діти написали листи та виготовили обереги для наших воїнів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




