У період з 25 по 27 квітня у місті Сміла заплановано гіперхлорування водопровідних систем та об’єктів. На цей час вживати воду з мережі категорично заборонено.
Про це повідомили на офіційній сторінці Смілянської міської ради у Facebook, пише Умань24.
Роботи стартують 25 квітня о 08:30 та триватимуть до 17:00 27 квітня.
Рекомендуємо
У міській раді наголошують: протягом проведення обробки воду не можна використовувати для пиття або приготування їжі.
Мешканцям рекомендують завчасно зробити запас питної води, а також провести хлорування своїх внутрішніх водопровідних систем.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




