У Золотоноші тимчасово відновлюють теплопостачання в освітніх і соціальних установах.
Про це повідомили в Управлінні ЖКГ Золотоніської міської ради, пише Умань24.
“У зв’язку з похолоданням та зниженням температури повітря, прийнято рішення про поновлення подачі тепла в дитячі садки, школи, медичні установи та Центр надання соціальних послуг”, – йдеться в повідомленні.
Рекомендуємо
Нагадаємо, що опалювальний сезон у місті призупинили ще в березні через нетипово теплу погоду та відповідно до урядових рекомендацій.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




