У Свято-Михайлівському соборі в Черкасах відбулося перше служіння українською мовою

Сьогодні після штурму у Свято-Михайлівському соборі в Черкасах священники ПЦУ провели перше богослужіння.

Про це інформує Черкаська єпархія ПЦУ, пише Умань24.

В найбільшому православному храмі України Свято-Михайлівському соборі сьогодні вранці було “гаряче”. В результаті конфлікту прихильників рашистської УПЦ МП та вірян ПЦУ є постраждалі та затримані поліцією.

Рекомендуємо

Після штурму, коли до храму потрапили віряни ПЦУ, священники провели богослужіння українською мовою.

До речі, під час наведення ладу у підсобних приміщеннях храму знайдено пакети з рашистської “П’ятірочки”, що підтверджує “що УПЦ ну зовсім немає зв’язків з рф”.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів