На вході у Софіївку встановили турнікет зі сканером. Як каже керівництво Софіївки, це зроблено для покращення фінансового стану парку.
Про це повідомило керівництво Софіївського парку, пише Умань24.
На вході до парку встановили турнікет. Як пояснило керівництво парку, це зроблено для того, щоб порахувати кількість безплатних відвідувачів (з м.Умань) та туристів, які сплачують 50 грн за дитячий квиток та 100 грн за дорослий. Також поява турнікета має на меті покращити фінансовий стан парку.
Але поява турнікета обурила містян і наразі у соціальних мережах вони активно засуджують його встановлення.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




