У селі Богодухівка 52-річний чоловік напився та зарізав свого товариша

На Черкащині, 4 січня близько 10-ї вечора у селищі Богодухівка 52-річний чорнобаївець напився та зарізав свого 48-річного товариша.

Про інцидент повідомила Поліція Черкащини, передає Умань24.

Випиваючи, чоловіки розпочали конфлікт, після якого старший ударив ножем у грудину молодшого, від якого останній помер на місці.

Рекомендуємо

Тепер він може відсидіти у в’язниці до 15 років.

Зловмисника затримали та повідомили про підозру.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів