За новими правилами взяття на військовий облік, що був затверджений 30 грудня 22 року, повістки через дію надходити не мають.
Про це пише The Village, яке поспілкувалось з керівником із розвитку електронних послуг Мінцифри Мстиславом Баніком, передає Умань24.
Проте в застосунку “Дія” може з’явитись військовий білет. Що в ньому буде поки не зазначають. В новому порядку взяття на військовий облік зазначено, що тепер ставатимуть на військовий облік із 16 а не із 17 років, як було раніше. І це можна буде зробити через додаток.
Ще в кінці червня російські ЗМІ поширювали пропаганду стосовно того, що українцям видаватимуть повістки на війну через “Дію”.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




