Сьогодні 5 вересня, національна збірна України з футболу проведе важливий відбірковий матч до Чемпіонату світу-2026 проти Франції. До складу команди увійшли двоє представників Черкащини.
Про це повідомили в Українській асоціації футболу. Черкаські футболісти Артем Довбик, нападник італійської “Роми”, та півзахисник донецького “Шахтаря” Артем Бондаренко отримали виклик до національної команди.
Загалом головний тренер збірної Сергій Ребров викликав таких гравців: Георгій Бущан, Юхим Конопля, Тарас Михавко, Олександр Сваток, Валерій Бондар, Іван Калюжний, Владислав Ванат, Георгій Судаков, Олексій Гуцуляк, Микола Шапаренко, Артем Довбик, Анатолій Трубін, Ілля Забарний, Олег Очеретько, Богдан Михайліченко, Назар Волошин, Олександр Зінченко, Єгор Ярмолюк, Артем Бондаренко, Олександр Зубков, Олександр Назаренко, Микола Матвієнко та Дмитро Різник.

Наступний поєдинок збірної України відбудеться вже 9 вересня проти Азербайджану о 19:00.
Варто зазначити, що ще один черкащанин, Віталій Миколенко, спочатку був у попередній заявці на вересневі матчі. Однак після проходження МРТ у нього виявили травму, отриману під час виступів за англійський “Евертон”, через що він пропустить обидва поєдинки.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




