У ДТП на Уманщині загинуло четверо осіб, а ще п’ятеро зараз перебувають у лікарні

У ДТП на Уманщині загинуло четверо осіб, а ще п’ятеро зараз перебувають у лікарні.

Про це повідомляє Уманське районне управління поліції, пише Умань24.

Наразі відомо, що поблизу села Бабанка Volkswagen в’їхав у припаркований на узбіччі вантажний автомобіль Renault.

Рекомендуємо

За кермом Фольксвагена перебував 39 річний водій, а водій Рено був поблизу своєї автівки.

Внаслідок ДТП загинуло 4 особи, а ще 5 було госпіталізовано. Серед поранених троє неповнолітніх.

Триває слідство.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів