За період з 17 до 23 лютого в області виявили 9 061 випадок ГРВІ, зокрема й COVID-19. Серед хворих є загиблі, а кількість інфікованих продовжує зростати.
Про це повідомили у пресслужбі Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб, пише Умань24.
Рівень захворюваності перевищив показники минулого тижня на 26,2 %. Протягом звітного періоду на коронавірус захворіли шестеро осіб, серед яких дітей немає.
Інтенсивний рівень захворюваності на ГРВІ перевищує епідемічний поріг на 70,39 %. Найбільше випадків ГРВІ, зокрема COVID-19, зареєстровано в Черкаському, Золотоніському та Уманському районах.
Кількість госпіталізацій через гострі респіраторні інфекції зросла на 27,4 % у порівнянні з попереднім тижнем, досягнувши 548 осіб. Із них 59,1 % – діти віком до 17 років.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




