На Черкащині з 22 жовтня запровадили графіки погодинних відключень електроенергії. Про це повідомили в «Черкасиобленерго». Аварійні відключення, які тривали раніше, офіційно скасували.
Тепер мешканці області знатимуть наперед, коли у них зникне світло, адже енергетики повертаються до чітких ГПВ — за чергами та підчергами. Згідно з оновленими даними, 1 черга І та ІІ підчерги залишаться без електропостачання з 13:30 до 15:30.
Перевірити свою чергу у графіку можна на сайті обленерго та підготуватись до вимкнень заздалегідь.
Як ми вже повідомляли, оновлення деякі філії змінили підчерги, тож варто звірити інформацію ще раз, аби не залишитися в темряві зненацька.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




