Все почалося з колективного листа вчителів, оприлюдненого на фейсбук-сторінці «БАТЬКИ SOS», де педагоги вимагали розірвати контракт із директоркою закладу Оксаною Пилипюк через втрату довіри колективу.
Інформацію про конфлікт оприлюднило видання 18000.com.ua.

За словами вчителів, 30 жовтня стався інцидент, який вони вважають неприпустимим: директорка нібито викликала поліцію через дії заступниці з навчально-виховної роботи, вимагаючи написання заяви про звільнення «за власним бажанням». У зверненні педагоги закликали міську раду та департамент освіти діяти швидко та достроково розірвати контракт із директоркою.

Своєю чергою, Оксана Пилипюк пояснила ситуацію інакше. Вона стверджує, що заступниця відкрила кабінет власним ключем, скористалася печаткою та підписала документи без права на це. Директорка провела внутрішнє розслідування, винесла догану та викликала поліцію, але пізніше відкликала заяву після розмови з колективом. За її словами, умови праці вчителів і учнів не погіршилися, усі залишилися на своїх посадах.
Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради створив комісію для перевірки фактів. Як повідомив директор департаменту Богдан Бєлов, робота комісії триває, аби встановити всі обставини конфлікту.
Нагадаємо, що Оксана Пилипюк очолила гімназію №31 наприкінці серпня 2025 року, змінивши Сергія Шамару, який керував закладом чотири роки.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




