Над Черкащиною українські захисники знищили ще три російські БпЛА.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
“Наші оборонці тримали небо над областю, попри регулярні тривоги”, – зазначив він у своєму дописі.
Рекомендуємо
На щастя обійшлося без жертв та руйнувань. Триває обстеження територій, де впали уламки дронів.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




