Про ситуацію в енергосистемі України доповідає НЕК “Укренерго”: є дефіцит генерації, з 18:00 до 24:00 обмежуватимуть споживання для промисловості, є ризик стабілізаційних відключень.
Про це інформує НЕК “Укренерго”, пише Умань24.
Після вчорашньої атаки на енергетичні об’єкти країни та попри зусилля фахівців, наразі в Україні є нестача генерації й споживачі зараз використовують електрику з Європи. Але в пікові нестача може стати критичною.
Тому в усіх областях України сьогодні з 18:00 до 24: застосують графіки обмеження споживання потужностей для бізнесу та промисловості.
Якщо цього виявиться недостатньо, то можливе застосування графіків стабілізаційних відключень для населення.
Тому НЕК “Укренерго” знову закликав населення споживати електрику економно, особливо в пікові години.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




