Свято Івана Купала у Золотоноші проведуть на набережній: частину виручки передадуть ЗСУ

Сьогодні, 18 червня, заступник мера Золотоноші Олександр Флоренко повідомив, що у Золотоноші у вівторок, 23 червня, о 18:00 відбудуться святкування Івана Купала.

“Запрошуємо вас на святкування Івана Купала – вечір, сповнений пісень, танців, вогню, легенди і справжнього українського колориту”, – зазначив Олександр Флоренко.

За його словами, захід пройде на набережній поблизу скейт-парку та дитячого ігрового містечка. Під час святкування працюватиме ярмарок, де продаватимуть продукти та вироби.

10 % від усієї реалізації спрямують на потреби ЗСУ.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів