Суд в Умані поблажливо оштрафував військового, що у п’яному вигляді побив підлеглих.
Про це інформує Черкаська облпрокуратура, пише Умань24.
Наразі відомо, що сержант з матеріального забезпечення, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зламав ніс одному з підлеглих, а іншому надавав ляпасів.
Рекомендуємо
Чоловік визнав свою провину і благав не садити його за ґрати. Тому Уманській міський районний суд присудив йому 2 роки за ґратами та замінив позбавлення волі на службове обмеження для військовослужбовців із відрахуванням в дохід держави з суми грошового забезпечення 20 відсотків строком на 2 роки.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




