Задля відповідності євроінтеграційним стандартам, в Україні можуть підвищити тарифи на електроенергію для населення до 6,5 грн/кВт-год.
Про це повідомив нардеп Богдан Кицак, пише Умань24.
За словами депутата, тариф на електроенергію може сягнути 6,5 грн/кВт-год, що пояснюється необхідністю виконання європейських вимог.
Нардеп також наголосив, що для українців це буде важливою зміною, оскільки навіть з урахуванням різниці у доходах, оплата за електроенергію в Україні все ще залишається нижчою, ніж у ЄС.
“Це буде поступовий процес, але можлива його реалізація за умов стабільної економічної підтримки або початку компенсацій з боку РФ”, — відзначив Кицак.
Що відбуватиметься з тарифом на світло у листопаді
Вартість електроенергії залишиться на рівні 4,32 грн/кВт-год до кінця квітня 2025 року. Найближчим часом змін не передбачається, адже в оновленому меморандумі з МВФ відсутні вимоги щодо підвищення тарифів.
Окрім того, споживачі з електроопалювальними системами під час опалювального сезону платитимуть за пільговим тарифом 2,64 грн/кВт-год при споживанні до 2000 кВт/год на місяць.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




