Стало відомо, коли випускники шкіл в Умані складатимуть цього року НМТ

Стало відомо, коли випускники шкіл в Умані складатимуть цього року НМТ.

Про це повідомило Департамент освіти Уманської міськради, пише Умань24.

22 лютого МОН затвердило дати складання НМТ учнями 11 класів. Мультітест учні складатимуть на основній сесії з 14 травня до 25 червня та на додатковій з 11 до 19 липня.

Рекомендуємо

Результати вони отримають до 2 липня, якщо складали під час основної сесії та 26 липня —  якщо під час додаткової.

Реєстрація учасників НМТ триватиме з 14 березня до 11 квітня.

Пробне тестування цього року не проводилося, але ті абітурієнти, які відвідують курси підготовки до мультітесту на базі ВНЗ, мали змогу спробувати свої сили.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів