Спортсменка з Умані Поліна Дзерожинська виборола срібло в Європі

Атлетка Поліна Дзерожинська виборола срібло на Чемпіонаті Європи в Словаччині.

Про це інформує Ірина Плетньова, пише Умань24.

Днями в Банській Бистриці в Словаччині відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики, на якому  2 місце в секторі для метання молота, відправивши снаряд на 72,92 м та встановивши особистий рекорд, посіла Поліна Дзерожинська.

Рекомендуємо

Цей результат став другим в історії України.

Пишаємося нашою спортсменкою!

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів