Атлетка Поліна Дзерожинська виборола срібло на Чемпіонаті Європи в Словаччині.
Про це інформує Ірина Плетньова, пише Умань24.
Днями в Банській Бистриці в Словаччині відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики, на якому 2 місце в секторі для метання молота, відправивши снаряд на 72,92 м та встановивши особистий рекорд, посіла Поліна Дзерожинська.
Рекомендуємо
Цей результат став другим в історії України.
Пишаємося нашою спортсменкою!
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




