Спалах кишкових інфекцій на Черкащині: медики назвали кількість хворих

Сьогодні, 22 червня, Черкаський ЦКПХ повідомив про зростання кількості хворих на кишкові інфекції.

У Черкаській області в період з 15 по 21 червня зареєстрували 68 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції. Найбільше випадків виявили у Черкаському районі.

Про це повідомили в Черкаському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Показник є на 1,45% нижчим, ніж за аналогічний період минулого року. Тоді в області зафіксували 69 випадків.

Рекомендуємо

У територіальних громадах випадки розподілилися так: у Черкаському районі захворіли 47 осіб, в Уманському та Звенигородському районах — по 8 осіб, у Золотоніському — 5 осіб.

Окремо повідомляється, що спорадичні випадки сальмонельозу виявили на території Шполянської, Новодмитрівської, Канівської, Ротмистрівської та Черкаської громад. У Паланській громаді зафіксували випадок ротавірусної інфекції.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів