Двоє черкащан, матрос Іван Діброва та Сергій Феденко, 15 січня були звільнені з російського полону.
Про це поінформував очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.
Згідно з інформацією, Іван Діброва перебував у полоні з 2022 року, а Сергія Феденка довгий час вважали зниклим безвісти.
Рекомендуємо
Сьогодні, 15 січня, під час обміну полоненими вдалося повернути додому 25 українських військовослужбовців і цивільних. Серед них — герої Маріуполя, оборонці “Азовсталі”, а також мешканці Харківщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини. Багато з них мають тяжкі поранення та серйозні захворювання.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




