Сьогодні з полону повернули 25 військових, серед них – двоє черкащан

Двоє черкащан, матрос Іван Діброва та Сергій Феденко, 15 січня були звільнені з російського полону.

Про це поінформував очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець, пише Умань24.

Згідно з інформацією, Іван Діброва перебував у полоні з 2022 року, а Сергія Феденка довгий час вважали зниклим безвісти.

Рекомендуємо

Сьогодні, 15 січня, під час обміну полоненими вдалося повернути додому 25 українських військовослужбовців і цивільних. Серед них — герої Маріуполя, оборонці “Азовсталі”, а також мешканці Харківщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини. Багато з них мають тяжкі поранення та серйозні захворювання.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів