Сьогодні 31 травня відбувся черговий обмін полоненими й додому вдалося повернути 75 бійців та цивільних.
Про це повідомив Володимир Зеленський, пише Умань24.
До дому повернулося 70 чоловіків і пʼятеро жінок, з яких 6 офіцерів та 65 представників рядового та сержантського складу:
- 37 бійців ЗСУ (зокрема 13 бійців ВМС та 2 бійців Повітряних Сил);
- 21 нацгвардієць;
- 7 прикордонників;
- 6 бійців ТРО;
- 4 цивільних українок.
Рекомендуємо
Нагадаємо, що в останнє обмін полоненими відбувся аж у лютому 2024 року.
Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив, що найскладнішою частиною обміну полоненими є процес визволення цивільних. Бо якщо з військовими все зрозуміло, тут “баш на баш”, то з цивільними ще немає напрацьованої схеми й досвіду.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




