Сьогодні вночі над Черкащиною збито два “шахеди”

У ніч на 15 травня над Черкащиною було збито два безпілотники.

Про це повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець, пише Умань24.

За його словами, внаслідок інциденту ніхто не постраждав. Попередньо відомо, що уламки не спричинили пошкоджень інфраструктурі.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів