Сьогодні в Умані пройшла акція проти домашнього насильства в рамках всеукраїнської компанії “16 днів без насильства”.
Про це розповіла Ірина Плетньова, пише Умань24.
Вулична акція, яка відбулася в Умані, була спрямована на роз’яснення населенню що є проявом домашнього насильства, як допомогти жертвам або собі, якщо потрапили у такі відносини. Також перехожим надавали інформацію про те, куди можна звернутися по допомогу у таких випадках.
В акції брали участь представники управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради та мобільна бригада соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього або гендерно зумовленого насильства м. Умань.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




