Сьогодні в Умані почалася загальноміська дезінфекція водопровідних мереж

Щороку Уманьводоканал проводить загальноміську дезінфекцію міських вуличних, квартальних та магістральних водопровідних мереж. В цей час вода містить підвищений вміст хлору і її краще не використовувати.

Про це Інформує Уманьводоканал, пише Умань24.

Сьогодні 20 травня розпочалася дезінфекція, тому жителям Умані вкотре нагадали про необхідність зробити запаси питної води та для побутових потреб.

Рекомендуємо

Цей процес триватиме з 20 по 24 травня 2024 року за графіком:

  • з 07:00 год 20.05.2024р до 07:00 год 21.05.2024р у м. Умань;
  • з 09:00 год. 22.05.2024р до 09:00 год 23.05.2024р у мкрн. Білогрудівка;
  • з 09:00 год 23.05.2024р до 09:00 год 24.05.2024р у с. Полянецьке вода в мережах буде відсутня або подаватиметься зі зниженим тиском з високим вмістом гіпохлориту натрію;
  • З 08:00 21 травня 2024 р. у м. Умань;
  • З 09:00 23 травня 2024 р. у мкрн. Білогрудівка;
  • З 09:00 ранку 24 травня 2024 р. у с. Полянецьке.

Населення просять при появі води в мережах відкрити крани й спускати воду не менше ніж на 10-15 хв, для промивки та дезінфекції внутрішньобудинкових систем, мереж та накопичувальних резервуарів води.

Користуватися водою можна після зникнення стійкого запаху хлору.

Поставити додаткові питання можна за телефоном +380 (93) 742 30 16.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів