В ніч з 22 на 23 серпня 2024 року українське небо вкотре опинилося під натиском російських ракет і дронів. Ворог завдав черговий удар, використовуючи “Шахеди” та ракети “Іскандер-М”. Сили ППО України знову довели свою ефективність, знищивши майже всі ворожі об’єкти.
Про це інформує командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук, пише Умань24.
Як і попереджали, російські окупанти запустили дві балістичні ракети з території Воронезької області та 16 ударних дронів “Shahed” з районів Єйськ та Курськ.
Попри інтенсивний обстріл, українські захисники збили 14 дронів, а двоє зникли з радарів. На щастя, повідомлень про руйнування поки що не надходило. Основні удари прийшлися на Черкаську, Кіровоградську, Полтавську та Сумську області.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




