Сьогодні другий день поспіль Україна вимінювала своїх полонених

14 вересня відбувся новий етап обміну полоненими, в рамках якого Україна повернула 103 своїх захисників.

Про це повідомляє президент Володимир Зеленський, пише Умань24.

“Ще 103 воїнів повернулися додому з російського полону”, – повідомив Володимир Зеленський у своєму Telegram. З цих військових – 82 рядових і сержантів, а також 21 офіцер. Вони захищали Київщину, Донеччину, Маріуполь, “Азовсталь”, Луганщину, Запоріжжя та Харківщину. До звільнених належать військові ЗСУ, Нацгвардії, прикордонники та поліцейські.

Рекомендуємо

Серед звільнених – 69 оборонців Маріуполя та два охоронці ЧАЕС, а також 23 бійці полку “Азов”. Також 51 військовий з системи МВС, зокрема гвардійці, прикордонники, поліцейські та рятувальники.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів