На Уманщині є свій “Хатіко”. Вірний пес два роки ходить на колишнє місце роботи свого хазяїна, який ще у 2023 році загинув на фронті.
Про це розповідає телеведучий Руслан Сенічнік, пише Умань24.
Біля села Ладижинка є автозаправка, куди вже два роки ходить пес, сподіваючись побачити свого загиблого хазяїна Олексія Савранського. Хлопець 1999 року народження загинув торік на Донеччині.
Собака добрий, підходить до людей. Задивляється кожному у вічі, немов запитуючи “а ви не знаєте, де він?” та миттєво реагує на ім’я хазяїна. Починає озиратися, якщо хтось промовляє Льоха або Льошка.
Про собаку піклуються родичі загиблого хлопця.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




