На Черкащині поступово підходять до завершення опалювального сезону, але в різних громадах ситуація відрізняється.
Вперше про це заговорили на Канівщині — там найімовірніше опалення вимкнуть наприкінці цього тижня.
У Шполянській громаді вже окреслили свій підхід: в адміністративних і соціальних закладах тепло відключатимуть не одразу, а поетапно.
У Смілі мер повідомив про відключення опалення 31 березня, але в лікарнях все одно буде опалення.
Натомість у Черкасах поки не поспішають із таким рішенням. Там пояснюють, що середньодобова температура ще не відповідає необхідним нормам, тому опалення залишають увімкненим.
Варто додати, що минулого року подачу тепла в житлові будинки в Умані припинили 28 березня.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




