Що відомо про завершення опалювального сезону на Черкащині

Сьогодні 26 березня стало відомо, коли на Черкащині почнуть вимикати опалення.

На Черкащині поступово підходять до завершення опалювального сезону, але в різних громадах ситуація відрізняється.

Вперше про це заговорили на Канівщині — там найімовірніше опалення вимкнуть наприкінці цього тижня.

У Шполянській громаді вже окреслили свій підхід: в адміністративних і соціальних закладах тепло відключатимуть не одразу, а поетапно.

Рекомендуємо

У Смілі мер повідомив про відключення опалення 31 березня, але в лікарнях все одно буде опалення.

Натомість у Черкасах поки не поспішають із таким рішенням. Там пояснюють, що середньодобова температура ще не відповідає необхідним нормам, тому опалення залишають увімкненим.

Варто додати, що минулого року подачу тепла в житлові будинки в Умані припинили 28 березня.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів