СБУ викрила молодих людей, які підпалювали автомобілі військових в Умані. Мова йде про 21-річного жителя Кіровоградської області та 16-річного мешканця Черкащини.
Про це повідомила пресслужба СБУ в Черкаській області, пише Умань24.
За інформацією, на замовлення представника з рф хлопці за гроші займалися підпалюванням військових автомобілів. Вони працювали вдвох, заздалегідь приготувавши легкозаймисту речовину. Коли знаходили військові автомобілі, знімали їх на відео та відправляли на погодження у рф. Після отримання підтвердження підпалювали авто і записували це на відео як доказ виконання завдання.
Протягом одного дня вони підпалили службовий позашляховик та мінівен, що належали українським військовим в Умані. Їх вдалося затримати за гарячими слідами.
Черкаська обласна прокуратура повідомляє, що цей інцидент стався у серпні цього року. Пізніше один з підозрюваних продовжив свою діяльність самостійно.
Під час обшуків у них вилучили мобільні телефони. На основі зібраних доказів слідчі повідомили про підозру за ч. 2 ст. 28 та ч. 1 ст. 114-1 КК України. Їм загрожує до восьми років позбавлення волі.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




