Жителів Умані з 17 по 19 червня тішитиме по-справжньому літня та сонячна погода, проте вже до вихідних синоптики прогнозують зниження температури.
Про це повідомив керівник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань на своїй сторінці у Facebook, пише Умань24.
За його словами, схожа погодна ситуація вже спостерігалася у 2014 році: теплий березень, пізні заморозки, дощовитий травень і спекотний початок літа. Тоді ж сильна спека охопила регіон із середини липня до кінця серпня.
Цьогоріч, за словами синоптика, період аномального холоду вже минув, і погода повертається до звичних сезонних показників.
Упродовж 17–19 червня в області переважатиме сонячна погода. Можливі короткочасні дощі з грозами та поривчастим вітром. Нічна температура коливатиметься в межах +12…+17°С, а вдень стовпчики термометрів піднімуться до +22…+27°С.
Разом з тим, на території регіону зберігається надзвичайний рівень пожежної небезпеки — 5 клас. А вже з 20 червня на Черкащині очікується нова хвиля похолодання: середньодобова температура опуститься до +15…+16°С.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




