У Черкаській області синоптики прогнозують теплу та сонячну погоду щонайменше до 17 вересня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
За його словами, середньодобова температура повітря перевищуватиме кліматичну норму на 2–3 градуси. Вночі стовпчики термометрів показуватимуть від +10º до +15º, удень — від +20º до +25º. Лише у вихідні, 13 та 14 вересня, ночі будуть прохолоднішими — +8º…+13º, що пов’язано з посиленням антициклону та підвищенням атмосферного тиску.
Фахівець наголосив, що нинішні теплі дні не варто називати «бабиним літом». Це поняття не має наукового підґрунтя й використовується лише як народне визначення короткого потепління після справжнього осіннього похолодання. Цьогоріч, за прогнозами, перші дощі та зниження температури на Черкащині можливі вже 18–20 вересня.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




