Пожежники Уманщини підвищують кваліфікацію та проходять чергове навчання.
Про це повідомляє ДСНС в Черкаській області, пише Умань24.
Пожежники пройшли навчання щодо гасіння пожежі на підприємстві на території Уманської ТГ.
Рекомендуємо
Пожежо-тактичні навчання потрібні як новачкам, так і досвідченим рятувальникам.
Пожежники провели тренування навичок щодо проведення розвідки пожежі, пошуку потерпілих та гасіння пожежі на висоті.
Також вогнеборці проконтролювали як персонал реагує на оповіщення про пожежу та дії його під час евакуації.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




