Сьогодні 8 січня усі поїзди, що проходять територією Черкаської області, нині рухаються на резервній теплотязі. Таке рішення ухвалили через масштабні відключення електроенергії, які сталися в Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Про це повідомили в Укрзалізниці. Там уточнили, що внаслідок проблем з електропостачанням усі поїзди в постраждалих регіонах перевели на тепловози. Це стосується і маршрутів, які прямують через Черкащину.
В Укрзалізниці наголошують, що робота залізничної інфраструктури забезпечується в штатному режимі з використанням резервних ресурсів. Системи сигналізації та зв’язку працюють від автономного живлення, вокзали заживлені генераторами. Для пасажирів діють пункти незламності, де доступні гарячі напої, зарядні станції та стабільний зв’язок завдяки Starlink.
З контрольованими затримками в рейси вирушили поїзди:
- 734 Київ — Дніпро,
- 37 Запоріжжя — Київ,
- 119 Дніпро — Холм,
- 79 Дніпро — Львів.
Усі ці маршрути проходять через Черкаську область, зокрема через станцію імені Тараса Шевченка у Смілі. Також повідомляється, що рух поїздів Dnipro City Express забезпечуватиметься тепловою тягою.
Масштабні знеструмлення у Дніпропетровській та Запорізькій областях стали наслідком ударів по енергетичній інфраструктурі. У середу, 7 січня, ворог атакував об’єкти енергетики за допомогою безпілотників.
За даними Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 8 січня противник застосував 97 ударних безпілотних літальних апаратів. Українські сили протиповітряної оборони знешкодили 70 із них.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




