Поїзди через Черкащину курсують на резервній тязі через масштабні знеструмлення

Сьогодні 8 січня Укрзалізниця офіційно повідомила про затримку потягів, які курсують на Черкащині.

Сьогодні 8 січня усі поїзди, що проходять територією Черкаської області, нині рухаються на резервній теплотязі. Таке рішення ухвалили через масштабні відключення електроенергії, які сталися в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Про це повідомили в Укрзалізниці. Там уточнили, що внаслідок проблем з електропостачанням усі поїзди в постраждалих регіонах перевели на тепловози. Це стосується і маршрутів, які прямують через Черкащину.

В Укрзалізниці наголошують, що робота залізничної інфраструктури забезпечується в штатному режимі з використанням резервних ресурсів. Системи сигналізації та зв’язку працюють від автономного живлення, вокзали заживлені генераторами. Для пасажирів діють пункти незламності, де доступні гарячі напої, зарядні станції та стабільний зв’язок завдяки Starlink.

Рекомендуємо

З контрольованими затримками в рейси вирушили поїзди:

  • 734 Київ — Дніпро,
  • 37 Запоріжжя — Київ,
  • 119 Дніпро — Холм,
  • 79 Дніпро — Львів.

Усі ці маршрути проходять через Черкаську область, зокрема через станцію імені Тараса Шевченка у Смілі. Також повідомляється, що рух поїздів Dnipro City Express забезпечуватиметься тепловою тягою.

Масштабні знеструмлення у Дніпропетровській та Запорізькій областях стали наслідком ударів по енергетичній інфраструктурі. У середу, 7 січня, ворог атакував об’єкти енергетики за допомогою безпілотників.

За даними Повітряних сил ЗСУ, у ніч на 8 січня противник застосував 97 ударних безпілотних літальних апаратів. Українські сили протиповітряної оборони знешкодили 70 із них.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів