Координаційний штаб почне надсилати сповіщення через додаток “Дія” родинам полонених і зниклих безвісти. Це рішення прийняли, щоб захистити родини від дезінформації.
Про це повідомили на офіційній сторінці Міністерства цифрової трансформації, пише Умань24.
Push-сповіщення в “Дії” будуть запускати для родин зниклих безвісти осіб, військових та цивільних полонених. Раніше повідомлення надсилали через SMS, але шахраї використовували це, пропонуючи за гроші “прискорити” обмін або надсилали фальшиву інформацію, видаючи себе за представників Координаційного штабу.
“Щоб захистити сім’ї полонених від дезінформації, відтепер сповіщення від Координаційного штабу надходитимуть у “Дію”, – зазначено в повідомленні.
Як це працює
Якщо людина зникла, рідні повинні залишити заяву в особистому кабінеті на сайті Координаційного штабу. У “Дію” надійдуть сповіщення про:
- підтвердження заяви;
- додавання інформації до справи;
- звільнення людини з полону.
Якщо зниклу безвісти людину виявили в полоні, також прийде сповіщення у “Дію”.
Сповіщення від Координаційного штабу надходитимуть у “Дію”, якщо користувач:
- авторизований у “Дії”;
- має верифіковану картку платника податків;
- подавав заяви через особистий кабінет Координаційного штабу.
Таким чином рідні полонених мають змогу отримувати офіційну інформацію швидко й надійно.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




