Підтоплення на Черкащині: рятувальники вже здійснили 40 виїздів для допомоги мешканцям

Сьогодні 16 лютого ДСНС Черкащини повідомило про результати боротьби з підтопленнями в області.

Унаслідок сходження талої води на території Черкаської області зафіксовано підтоплення приватних домоволодінь, господарських будівель і прибудинкових територій. Вода зайшла на подвір’я та в приміщення, створивши проблеми для місцевих жителів.

Станом на ранок 16 лютого підрозділи Головного управління ДСНС здійснили 40 виїздів, щоб допомогти населенню.

Рятувальники відкачують воду з подвір’їв і приміщень за допомогою мотопомп і спеціальної техніки. Також вони буксирують транспортні засоби, які опинилися у водяній пастці.

Рекомендуємо

Роботи з ліквідації наслідків підтоплень тривають.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів