Підлітків із Черкаського району підозрюють у знущанні над 17-річним хлопцем

Сьогодні, 20 червня, ГУНП Черкащини повідомило про початок кримінальної справи через побиття та катування підлітка однолітками.

У Черкаському районі правоохоронці розслідують випадок катування неповнолітнього після звернення матері 17-річного хлопця.

Про це повідомили в поліції Черкаської області.

За даними правоохоронців, 19 червня до відділу поліції звернулася жінка, яка заявила, що над її сином познущалися знайомі. На місце події виїхали керівництво та слідчо-оперативна група.

Рекомендуємо

Попередньо встановлено, що того ж дня троє неповнолітніх віком від 15 до 17 років запросили товариша до гаражного приміщення. Там вони побили хлопця, принижували його та піддавали різним формам знущань.

Поліцейські встановили особи трьох юнаків. Їх доставили до відділу поліції, де опитали у присутності батьків.

За фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 127 (катування) ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до 10 років.

Найближчим часом правоохоронці мають визначитися з правовою кваліфікацією дій фігурантів та вирішити питання щодо повідомлення їм про підозру.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів