П’ятеро випускників з Умані отримали максимум балів на НМТ 2025

П’ятеро випускників з Умані продемонстрували відмінні результати на НМТ-2025, отримавши максимальні 200 балів. Дві учениці здобули по 200 балів одразу з двох дисциплін, ще троє – з одного предмета.

Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, пише Умань24.

Серед тих, хто отримав найвищі бали з двох предметів:

  • Софія Рєпіна, випускниця ліцею №2, — з української мови та математики;
  • Владислава Харенко, учениця ліцею №3, — з української та англійської мов.
Рекомендуємо

Максимальні результати з одного предмета отримали:

  • Максим Кучерявий (ліцей №2) — з історії України;
  • Володимир Коробань (ліцей №2) — з математики;
  • Сергій Марчук (ліцей №3) — з математики.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів