П’ятеро випускників з Умані продемонстрували відмінні результати на НМТ-2025, отримавши максимальні 200 балів. Дві учениці здобули по 200 балів одразу з двох дисциплін, ще троє – з одного предмета.
Про це повідомили на офіційній Facebook-сторінці управління освіти та гуманітарної політики Уманської міської ради, пише Умань24.
Серед тих, хто отримав найвищі бали з двох предметів:
- Софія Рєпіна, випускниця ліцею №2, — з української мови та математики;
- Владислава Харенко, учениця ліцею №3, — з української та англійської мов.
Рекомендуємо
Максимальні результати з одного предмета отримали:
- Максим Кучерявий (ліцей №2) — з історії України;
- Володимир Коробань (ліцей №2) — з математики;
- Сергій Марчук (ліцей №3) — з математики.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




