Обрання голови Черкаської облради знову не відбулося: кандидати взяли самовідвід

Сьогодні 3 березня Черкаська обласна рада відклала розгляд питання про обрання голови.

Про це повідомило видання “18000”.

Депутат обласної ради Олександр Радуцький запропонував кандидатуру Євгенія Курбета, якого вже тричі намагалися обрати на посаду голови. Однак сам Курбет оголосив самовідвід.

“Наскільки мені відомо, позачергова сесія була зібрана щодо подій на Корсунщині. Бачимо, що зареєстровані 33 депутати. Питання дуже важливе. Я пропоную, коли вже буде кворум, розглянути питання на наступній сесії”, – зазначив Курбет.

Інший депутат, Олександр Вельбівець, запропонував кандидатуру Сергія Лісового.

“Дякую за такий кворум довіри від вашої персони, але ми прекрасно розуміємо і знаємо, це всі тут зібралися точно не заради мого прізвища. Беру самовідвід”, – сказав Лісовий.

На ситуацію також відреагував депутат обласної ради Віталій Коваль: “Коли в залі 33 депутати, половина від чисельності ради, ми можемо обирати? Я думаю, це безвідповідально”.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів