У проєкті держбюджету на 2025 рік Кабінет Міністрів пропонує списання грошей з рахунків внутрішньо переміщених пенсіонерів, які не пройшли фізичну ідентифікацію протягом шести місяців з моменту, коли це потрібно було зробити.
Про це інформує Фокус, пише Умань24.
В уряді також пропонують конфісковувати невикористані кошти з рахунків пенсіонерів, які не здійснювали операцій по картці протягом 12 місяців:
- не знімали готівку,
- не розраховувалися карткою;
- не переказували кошти.
В першу чергу, це може торкнутися пенсіонерів-переселенців, які мають рахунки в “Ощадбанку”. Якщо за рік не було жодного руху коштів, невикористані залишки можуть списати на користь держави.
Цей крок стосується лише ВПО, які зареєстровані після повномасштабного вторгнення РФ та обслуговуються виключно в “Ощадбанку”. Якщо кошти були вилучені, переселенці можуть звернутися до Пенсійного фонду або “Ощадбанку” для відновлення виплат, але цей процес ще має бути врегульований урядом.
Таким чином держава планує обібрати пенсіонерів-біженців на суму понад 11 мільярдів гривень.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




