НЕК “Укренерго” почав застосовувати графіки аварійних відключень до населення

Кризова ситуація в енергетиці зберігається, тому сьогодні 15 травня з 6:40 до 9:00 НЕК “Укренерго” застосував графік аварійних відключень до населення.

Про це інформує НЕК “Укренерго”, пише Умань24.

Також Укренерго повідомляє:

  • протягом доби можливі подальші стабілізаційні відключення побутових споживачів;
  • сьогодні 15 травня з 00:00 до 24:00 будуть діяти графіки обмеження використання потужностей для бізнесу та промисловості;
  • жодних обмежень для критичної інфраструктури не застосовується.
Рекомендуємо

Населення просять зменшити навантаження на систему та заощадливо споживати світло.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів