Наближається новий блекаут: кризова ситуація в енергетиці спостерігається вже чотири доби

Наближається новий блекаут: кризова ситуація в енергетиці спостерігається вже чотири доби.

Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, пише Умань24.

Як повідомив Герман Галущенко, вже декілька днів поспіль в енергетиці відчутний дефіцит, який компенсували з допомогою операторів системи передачі електроенергії Румунії  та Польщі.

Рекомендуємо

Причина виникнення дефіциту, ремонтні роботи на ТЕЦ, внаслідок чого виникла нестача генеруючих спроможностей. Внаслідок цього виникла потреба залучити аварійну допомогу у 300 МВт.

Як зазначає НЕК, в такій ситуації потрібно, щоб українці споживали ощадливо, але це не виконується.

Герман Галущенко повідомив, що така кризова ситуація мине швидко, бо ремонт ТЕЦ вже закінчують і вона не може спричинити блекаут. Єдиною причиною для масового відключення світла на тривалий період може стати вдала атака рашистів на енергетичні потужності України, а зараз такої ситуації немає.

Не пропускайте найважливіше

Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів