Наближається новий блекаут: кризова ситуація в енергетиці спостерігається вже чотири доби.
Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, пише Умань24.
Як повідомив Герман Галущенко, вже декілька днів поспіль в енергетиці відчутний дефіцит, який компенсували з допомогою операторів системи передачі електроенергії Румунії та Польщі.
Причина виникнення дефіциту, ремонтні роботи на ТЕЦ, внаслідок чого виникла нестача генеруючих спроможностей. Внаслідок цього виникла потреба залучити аварійну допомогу у 300 МВт.
Як зазначає НЕК, в такій ситуації потрібно, щоб українці споживали ощадливо, але це не виконується.
Герман Галущенко повідомив, що така кризова ситуація мине швидко, бо ремонт ТЕЦ вже закінчують і вона не може спричинити блекаут. Єдиною причиною для масового відключення світла на тривалий період може стати вдала атака рашистів на енергетичні потужності України, а зараз такої ситуації немає.
Не пропускайте найважливіше
Підписуйтесь, щоб бути в курсі останніх новин Умані, фото, відео та ексклюзивного контенту — Telegram / Facebook / Google News




